O mnie

Jestem studentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego i absolwentką Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Prawo kanoniczne ukończyłam broniąc pracę magisterską pt. „Przedawnienie w prawie karnym kanonicznym i w prawie karnym polskim”.

Bardzo lubię czytać! I to nie tylko komentarze do ustaw:) Chętnie sięgam zarówno po literaturę faktu jak i science – fiction, to zależy (oczywiście) od nastroju.

Ponadto jestem fanką aktywnego spędzania wolnego czasu. Uprawiam fitness, jeżdżę rowerem i pływam.

Uwielbiam podróżować:) Strzałem w dziesiątkę było zdecydowanie się na wyjazd do Włoch w ramach Erasmusa. To przygoda, która pozostawia po sobie morze niezwykłych wspomnień. Polecam każdemu!

Uwielbiam kawę. Czarną, bez cukru. Mój pobyt we Włoszech utrwalił na dobre to przyzwyczajenie;)

Od kwietnia 2017 roku czas upływa mi bardzo miło na tworzeniu Jasnego Przepisu Prawnego:)

Dlaczego piszę?

Bo lubię! To przede wszystkim:) Myśl o rozpoczęciu pisania bloga tematycznego pojawiła się w mojej głowie podczas pobytu we Włoszech. Po powrocie do Polski szybko zrealizowałam swój zamysł i oto jest:)

Dlaczego o prawie?

Przede wszystkim dlatego, że to ta dziedzina, która mnie interesuje, w której chcę się rozwijać.

Dlaczego w formie bloga?

Taka forma umożliwia dotarcie do dużej grupy odbiorców. Zależy mi na tym, żeby każdy kto ma jakiekolwiek wątpliwości mógł rozwiać je właśnie tutaj.

Poza tym chciałabym przekonać każdego kto ma co do tego wątpliwości, że prawo nie musi być nudne. Chciałabym byś z moją pomocą odkrył, że jest fascynujące 🙂

Zachęcam do czytania, komentowania i sugerowania kolejnych tematów. Jestem otwarta na wszelkie opinie oraz uwagi.